cephe giydirme

Cephe Dijital Baskı Giydirmeleriniz de Öncelikli Olarak Uygulama Yapılıcak Cephenin Ölçümleri Alınır. Daha Sonra ki Aşama Bilgisayar Ortamında Garfikerlerimiz Kurumsal Kimlik ve Tanıtımlarınızı Sizin İçin Tasarımlar Yaparak Size Sunarlar.

Onaylanan Tasarımınız Dijital Vinil Baskısı Yapılır. Devamında Bina Cephenizin Durumuna Bağlı Olarak Karkas Demirleri Monte Edilir. Dijital Baskısı Bitmiş Vinil Germe Karkas Demir Üzerine Bina Cephesi Yüksekliğine Bağlı Olarak Vinç Yardımı İle Vinil Germeniz Uzman Ekibimiz Tarafından Germesi Yapılıp Siz Değerli Müşterilerimize Teslim Edilir.

Bina Yüzeyi Cam Kaplı Yerlerde İse Şu Uygulamaları Yapmaktayız.Yine Siz Değerli Müşterilerimizin Bizden İstemiş Olduğunuz Reklam Tasarımlarınızı İsteğiniz Doğrultusunda One Way Vision (Delikli Folyo Bina İçinden Dışarıyı Gösteren) Yada Pvc Folyo (Bina İçinden Dış Ortam Gözükmez) Baskınız Yapılır Baskınız 1 Gün Dinlenmeye Alınır Bu Süre İçinde Bina Cam Yüzeyi Özel Sıvılarımızla Silinip Temizlenir.Dahasonra One Way Vision Yada Pvc Folyo Baskılarınız Cam Yüzeylere Uzman Ekibimiz Tarafından İtina İle Uygulanmaktadır.